צור קשר

אולם להפקת אירועים לחברות מכל הסוגים

הפנים שמציג בית העסק כלפי העולם מסמלים את ההצלחה שלו. לכן אירוע מושקע ומוצלח רומז על הצלחתו של בית העסק או החברה, על ההשקעה שלו בעובדים ובמקבלי השירות. אירועי חברה  מהווים פלטפורמה חשובה להצגת ה"אני מאמין" של החברה, לציון מטרותיה ושאיפותיה.

הפקת אירועים לחברות חשוב להיות מודעים במיוחד לצרכים ולדרישות של חברות עסקיות, וערוכים להקמת אירועים עסקיים מרשימים. להבין מה מטרת האירוע ולדעת לממש את המטרה שלו על הצד המקצועי ביותר.

 

גודל האולם

כל מתחם לאירועים מכיל כמות מסוימת של מוזמנים. בעת הפקת אירועים עסקיים חשוב שהאולם יהיה תואם את הנוכחים ולא קטן מדי וגם לא גדול מדי. חשוב להתאים בין גודל האירוע לבין האולם הרצוי ולדאוג שהעיצוב יהיה אלגנטי ומספק את כל צרכי החברה באופן ובאווירה המקצועית ביותר.  

 

אירועי חברה

אירועי חברה הפכו כבר מזמן להיות חלק חשוב ממוקד המשיכה של מקום עבודה. מקום עבודה שמכבד את עצמו ידאג להזמין את עובדיו לאירוע מהנה ומגבש שייצור אווירה פרודוקטיבית במקום העבודה. אירועים שכאלו מסייעים להעלאת המוטיבציה והמורל של העובדים שחוזרים לעבודה בכוחות מחודשים. אירוע משמעותי ידגיש בפני העובדים את תרומתם לבית העסק ויציג בפני מועמדים פוטנציאלים את יתרונותיה של החברה.

בכל הפקה של אירוע עסקי או אירוע חברה, צריך לדאוג לכל ההיבטים שנוגעים בהקמת האירוע ובעיצובו. ידוע הרי ש 'לא רק הצבא צועד על קיבתו' אלא גם עובדים מן המניין, ועל כן הצוות כולל בין השאר שף שהוא מקצועי שירכיב עבורכם תפריט מגוון ועשיר בטעמים. כמו כן האולם יכיל תאורה והגברה משוכללת, מסך עבור מצגות, מיקרופונים, במה וכל הציוד הדרוש עבור נאום ומילות סיכום של מנהלי החברה ועובדי החברה.  

אירוע עסקי ואירוע חברה חייב להיות מאוזן בין אווירה רשמית ומקצועית לבין הנאה, אולם לאירועי חברה דורש מקצועיות וחדוות בילוי יחדיו. במידה ויש קונים או מתעניינים פוטנציאלים רצוי שאירוע מסוג זה ירשים את אלה ויעניק להם חוויה מיוחדת ומקורית שתסייע להם בבחירה של קנייה או מכירה.
 

ראה עוד: מקום לאירועים

 

Photos by: Tal Avisar