צור קשר

״אולמות לחתונה יוקרתית״

אתם לפני חתונה ומחפשים אולם לחתונות אשר יענה על כל הצפיות? אהובת הספן זה המקום הטוב ביותר עבורכם, אהובת הספן אולם לחתונות על הים באשדוד בעל ניסיון רב בתכנון אירועים מכל הסוגים! כאשר מדובר על בחירת אולם אירועים לחתונות אין מקום לפשרות! שהרי לאולם יש חלק חשוב בהנאת האורחים לאורך כל הערב ובהרגשה הכללית של חווית האירוע. ההיצע הרב ומגוון אולמות לחתונה הקיימים שוק, יכולים מעט לבלבל את הזוג הטרי, אך כאמור ישנם פרמטרים שלא כדאי להתפשר עליהם כלל וכלל והם – גודל, מיקום, אסתטיקה וכמובן מחיר למנה. הקפדה על פרמטרים אלו, יובילו אתכם לבחירה הנכונה ביותר של גן אירועים.

צפו בגלריית התמונות שלנו והתרשמו

למה מיקום וגודל האירוע הם פרמטרים חשובים?

נתחיל במיקום – ככל שמיקום האולם יהיה קרוב יותר לחלק נכבד מהאורחים הצפויים להגיע לאירוע, כך הסיכוי גבוה יותר שכולם יגיעו ללא בעיה, הרי וודאי לא תרצו להתעסק עם טרמפים וארגון הסעות טרם האירוע וודאי תרצו כי אחוז גבוה מהמוזמנים יגיעו לחגוג עמכם את היום המרגש בחייכם. מעבר לכך, יש לוודא כי ישנה חנייה מסודרת בקרבת מקום לנוחיות האורחים. גודל האולם, אך הוא פרמטר חשוב שהרי אולם קטן מידי יכול להיות צפוף ומצד שני, אולם גדול מידי יכול להיראות ריק ושומם.

אנו באהובת הספן מציעים לכם אולם אירועים לחתונה מושלם וייחודי, מקום לאירועים קטנים וגדולים אשר הושקעה בו לא מעט מחשבה ויצירה. התקשרו אלינו עוד היום

ראה עוד: מקום לאירועים, אירועי ברית, אירועי בת מצווה, אירועי בוטיק

 

Photos by: Tal Avisar