צור קשר

מקומות לחתונה קטנה עד 250 איש

מאז ומתמיד חתונה הייתה אירוע משמח וגדול. כל מי שעמד להתחתן הבין שהוא הולך בפני הפקה גדולה עם מספר רב של מוזמנים מכל צד. בשנים האחרונות יש נטייה ללכת יותר עם הלב והתחושה ופחות עם מה שמקובל, בטח כשמדובר ביום הכי חשוב ומרגש שלך. יום החתונה לא חייב להיות הפקה עם קהל אנשים רב.

אנשים רבים מעוניינים להתחתן בסביבת האנשים הכי יקרים להם והכי חשובים להם, ולא להזמין את החבר מהבית ספר, כי כך אולי נהוג ומקובל ושמא הוא ייעלב אם יתוודע לו על כך בפייסבוק. היום יש יותר והסכמה שהפרטיות והאינטימיות שקיימת ביום החתונה, שמורה לשיקול דעתם של החתן והכלה ובמידה ויבחרו לערוך חתונה באולם שמכיל עד 250 איש , כך יהיה.

חתונה קטנה ומטריפה

חתונה קטנה לא אומר שמדובר בשמחה קטנה, נהפוכו, תשומת הלב למוזמנים תהייה הרבה יותר מורגשת ואישית. הזוג שמתחתן יוכל להקדיש ולהרעיף אהבה על כל אחד ואחת מבלי לפספס חלילה משהו. האנשים שיהיו סביב הזוג המתרגש הם האנשים שהם באמת קרובים אליו וחשובים לו. החופה תהייה אינטימית ומרגשת ויהיה ניתן ליהנות ולשמוע כל מילה שנאמרת, בלי להידחף או להישאר מאחור. אין ספק שגם למוזמנים תהייה תחושה יותר אישית וחוויה מרגשת כשהחתונה לא תתפרס על אולם ענק עם הרבה מוזמנים. כולם יכירו את כולם ויהיה דיאלוג פורה ומעניין בין כולם. גם בזמן שאוכלים תהייה אווירה הרבה יותר אינטימית ומגובשת וניתן יהיה בזמן הברכות להרגיש בנוח עם כל היושבים.

מקום לחתונה קטנה מאפשר לזוג המתרגש להתחתן בקרב האנשים הקרובים אליו ביותר להתחיל את חייו ללא הוצאות בומבסטיות ועם זיכרון של חתונה מלוכדת וספוגה באהבה.

לפרטים נוספים אודות חתונה קטנה אודות 250 איש > לחצו על הקישור

  

ראה עוד: אירועי בוטיק | אולמות אירועים ברחובות | חתונה מושלמת על הים

 

Photos by: Tal Avisar