צור קשר

גני אירועים לחתונות קטנות

גני אירועים לחתונות קטנות הפכו לטרנד חדש. אנשים רבים מעוניינים להתחתן במקום אינטימי ואישי שמאפשר להם לערוך חתונה מלוכדת עם האנשים הקרובים אליהם ביותר. הרבה פעמים כשאנחנו מעוניינים לעשות אירוע אנחנו מנסים להתחשב בכולם, אבל היום הדברים השתנו אנשים נוטים להזמין לאירועים שלהם את מי שחשוב ויקר להם במיוחד, גם כדי להקל על הצד השני בהוצאה או בצורך להגיע, גם כשלא ממש מתאים, וגם כדי שהאירוע יהיה גדוש באנשים שבאמת רוצים להיות נוכחים ולחוות יחד איתם את השמחה.

היום לעומת פעם יש פתיחות לרצונם של הזוג בבחירה שלהם, כיצד ואיך תראה החתונה שלהם והבנה לגבי רשימת המוזמנים. גם באירועים של בר מצווה או בת מצווה מנסים להקשיב לרחשי הילד או הילדה ולהתחשב בהם. גם העלות הוא פרמטר שנמדד ונחשב כשכל מנה היא למעשה עלות נוספת, לכן יש סלחנות רבה, הרבה יותר מפעם במידה ולא הוזמנת לברית של השכן.

 

מקומות לחתונה קטנה

ניתן למצוא היום מקומות רבים שמאכלסים חתונות בממדים קטנים יותר כמו מסעדות ובתי קפה רבים שמחזיקים אולם קטן או חדר ענק או מרפסת או גג פרטי של המקום ששם ניתן לערוך חתונה או כל אירוע משמח אחר כמו: בריתה, ברית, בת מצווה, מסיבת מחזור או כל אירוע משמח.
מקום לחתונה קטנה מעניק הרבה יותר תשומת לב שהיא מושקעת במוזמנים, בעלי האירוע יכולים להתייחס לכל אחד ואחד שהוזמן באופן אישי וליהנות משיחה קצרה ולא מ"שלום" ו "תודה". יש תחושה מלוכדת ומגובשת בין כולם. יש דיאלוג בין כל הנוכחים שלרוב גם מכירים אחד את השני ומרגישים שהם בין אנשים קרובים ולכן יש פתיחות יותר לעורר וליצור שיחה ולא להרגיש זר באירוע.

 

גני אירועים לחתונות

חתונה קטנה יכולה להיערך גם בגן אירועים קטן שמשלב חוץ ופנים וכל מי שנמצא יכול להראות ולא הולך לאיבוד בקהל הרחב. גם לבעלי האירוע יש תחושה שהם בקרב האנשים הכי חשובים להם והכי אהובים עליהם והם יכולים לברך ולומר מילות תודה בחופשיות.

 

ראה עוד: אירועי בוטיק

 

Photos by: Tal Avisar