צור קשר

10 סיבות למה לתכנן אירוע על הים

אין דבר שיותר מסמל חופש וקיץ מחוף הים. ועכשיו, כשהקיץ כאן, חי נושם ובועט, זה בדיוק העת לחגוג את החתונה או כל אירוע שמחה, בגן אירועים על הים או אולם אירועים על הים, המקומות המושלמים ביותר שיש. נכון שלוגיסטית חודשי הקיץ החמים והלחות יכולים מעט להקשות על הפקת חתונה על הים, עדיין היתרונות תמיד ינצחו את החסרונות ובגדול! להלן 10 סיבות לכך.


1. חתונה לאור השקיעה - הנוף של השקיעה היא התפאורה הכי קלסית שיש והיא תינצר בליבו של כל אדם שיהיה נוכח.
2. הים הוא המקום הרוחני
3. להרגיש קלילים, גם מבחינת קוד הלבוש, ניתן להיות יחפים על החוף ולהגיע עם בגדים בעיקר נוחים!
4. התמונות שלכם וסשן הצילומים שלכם יהיה מרהיב עיניים, התמונות יראו כמו מגלויה יחד עם הנוף של הים, שהוא תפאורה מושלמת לזיכרון מתוק. אז קדימה לחייך!
5. אירועים על הים יכולים להיות גם אירועים מצומצמים שניתן יהיה להזמין מספר קטן יחסית של משפחה, ועדיין ליהנות מאינטימיות, שמחה ונוף ים.
6. מסיבת חוף לאחר החופה תחזיר כל אורח לתקופת נעוריו, של מסיבות חוף פרועות וקסומות כשניתן לדלג על החול ולהריח את הים ואת התשוקה מכל עבר.
7. הבריזה מהים היא מזגן טבעי שמגיע בחינם. אין כמו בריזה מהים לאירוע מושלם. גם נוף של סירות קיט וגלשנים מעטרים את האירוע המרגש.
8. יום החתונה הוא יום רווי במתח והתרגשות, הים ידוע כמפרק מתחים ומשרה רוגע ושלווה.
9. חתונה מפוארת על הים לא מחויבת להיות בערב שכן הנוף יפה תמיד, ניתן לערוך חתונה בצהריים כשעל המים צפים בנחת נצנוצי השמש והאווירה קיצית וחמימה. פלטת הצבעים מהים משתנה לאיטה ומחליפה תפאורה כל שעה.
10. תכנון אירוע על הים הוא החלל שכל מוזמן יתפתה להגיע אליו שכן מדובר באירוע כפול של שמחה שמשולבת עם אווירה שכל אחד אוהב- ים.
 

ראה עוד: מקום לאירועים, אירועי ברית, אירועי בת מצווה, אירועי בוטיק

 

Photos by: Tal Avisar